Uniwersytet Gdański | Wydział Biologii | english version

Wyniki egzaminu poprawkowego z "Ekologii biosfery" (3 rok Biologii I stop.)

Wyniki egzaminu poprawkowego z "Ekologii biosfery" są dostępne w zakładce Dydaktyka ->Ogłoszenia

3 rok Biologii I stop. - egzamin poprawkowy z "Ekologii biosfery"

Egzamin poprawkowy z "Ekologii biosfery" odbędzie się 15.02.br. (środa) o godz. 8.30 (sala C/241)

1 rok Biologii II stop. - egzamin poprawkowy z "Ekologii roślin"

Egzamin poprawkowy z "Ekologii roślin" odbędzie się 17.02.br. (piatek) o godz. 12.30 (sala C/241)

3 rok Biologii I stop. - wyniki egzaminu z "Ekologii biosfery"

Wyniki egzaminu z "Ekologii biosfery" są dostępne w zakładce Dydaktyka -> Ogłoszenia

1 rok Biologii II stop. - wyniki egzaminu z "Ekologii roślin"

Wyniki egzaminu z "Ekologii roślin" są dostępne w zakładce Dydaktyka -> Ogłoszenia

1 rok Biologii I stop. - zaliczenie ćwiczeń z "Różnorodności i ewolucji roślin zarodnikowych"

Ostatecznym terminem na zaliczenie ćwiczeń z "Różnorodności i ewolucji roślin zarodnikowych" jest 16. 01. br. (poniedziałek); sala C/241, godz. 12.30.

3 rok Biologii I stop. - ćwiczenia z "Ekologii biosfery"

Geochemia środowisk - wzór sprawozdania do pobrania w zakładce "Dydaktyka" (Materiały do pobrania)

1 rok Biologii I stop. - ćwiczenia z "Różnorodności i ewolucji roślin zarodnikowych"

W dniu 02 listopada br. (środa) ćwiczenia z "Różnorodności i ewolucji roślin zarodnikowych" są odwołane.

Wyróżnienie dla Pana Rafała Ronowskiego
Mamy przyjemność poinformować, że Pan Rafał Ronowski (2 rok, Biologia II stop.), magistrant naszej Katedry, otrzymał wyróżnienie w konkursie na najlepszy plakat prezentowany podczas obrad Sekcji Geobotaniki i Ochrony Szaty Roślinnej na 57. Zjeździe Polskiego Towarzystwa Botanicznego w Lublinie.
Gratulujemy!
dyplom
plakat >>>
* Pierwsze ćwiczenia z "Różnorodności i ewolucji roślin zarodnikowych" odbędą się 5 i 6 października w salach C/222 i C/241.
* Na zajęciach należy posiadać zeszyty (z czystymi kartkami oraz do notatek) i ołówek.

* Na ćwiczenie nr 2, które odbędzie się w terenie, należy zaopatrzyć się w kalosze.
* Materiały do ćwiczeń dostępne w zakładce Dydaktyka (Materiały do pobrania).
3 rok Biologii I stop. - ćwiczenia z "Ekologii biosfery"

Ćwiczenia z Ekologii biosfery rozpoczną się 7 pażdziernika br. (piątek) i będą prowadzone wg załączonego harmonogramu <PDF>

Design by Marcin Hebda