Uniwersytet Gdański | Wydział Biologii | english version

1 rok Biologii II stop.

Egzamin poprawkowy z "Ekologii roślin" odbędzie się 27.02.br. (wtorek) w godz. 11.00-12.00 w Bibliotece Katedry Ekologii Roślin (C/235).

3 rok Biologii I stop.

Egzamin poprawkowy z "Ekologii biosfery" odbędzie się 27.02.br. (wtorek) w godz. 10.00-11.00 w Bibliotece Katedry Ekologii Roślin (C/235).

1 rok Biologii I stop.

Egzamin poprawkowy z "Różnorodności i ewolucji roślin zarodnikowych" odbędzie się 21 lutego o godz. 15.00
w salach dydaktycznych Katedry
Ekologii Roślin (C/241 i C/222)

1 rok Biologii II stop.

Wyniki egzaminu z "Ekologii roślin" >>>

3 rok Biologii I stop.

Wyniki egzaminu z "Ekologii biosfery" >>>

Nagroda dla Pana mgr Rafała Ronowskiego
Miło nam poinformować, że Pan mgr Rafał Ronowski otrzymał jedną z nagród za najlepszą pracę magisterską wykonaną na Wydziale Biologii Uniwersytetu Gdańskiego >>>
Gratulujemy!!!

Nagrody dla Pani mgr Alicji Robionek
Certyfikat Recenzenta w czasopiśmie Journal of Vegetation Science
Miło nam poinformować, że Pan dr Rafał Chmara znalazł się w gronie Recenzentów znakomitego czasopisma Journal of Vegetation Science.
Wyróżnienie dla Pana Rafała Ronowskiego
Mamy przyjemność poinformować, że Pan Rafał Ronowski (2 rok, Biologia II stop.), magistrant naszej Katedry, otrzymał wyróżnienie w konkursie na najlepszy plakat prezentowany podczas obrad Sekcji Geobotaniki i Ochrony Szaty Roślinnej na 57. Zjeździe Polskiego Towarzystwa Botanicznego w Lublinie.